Teretna vozila na graničnim prelazima zadržavaju se i do pet sati

E. K.
E. K.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Prema poslednjim informacijama Uprave granične policije na (PMV) putničkim terminalima na graničnim prelazima nema zadržavanja vozila, dok teretnjaci čekaju i do pet sati.

Teretna vozila na (TMV) terminalima, na izlazu iz Srbije, zadržavaju se na graničnom prelazu Šid 300 minuta, Batrovci 180 minuta i Gradini 90 minuta.

Na ostalim graničnim prelazima nema zadržavanja za sve kategorije vozila.

Nma zadržavanja vozila na naplatnim stanicama na auto-putevima u Republici Srbiji .

Povremeno slaba kiša u pojedinim krajevima može doneti promenljivo stanje kolovoza zbog toga i pored naizgled povoljnih vremenskih prilika AMSS vozačima savetuje da voze opreznije i na većem odstojanju, jer na vlažnim deonicama moguće je neočekivano proklizavanje vozila.

Na putevima u planinskim predelima može biti povremeno slabih snežnih padavina, a zbog niske oblačnosti preko prevoja je smanjena vidljivost.

(Telegraf.rs/Tanjug)

Video: Sudar u Terazijskom tunelu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA