Ovo što su Pančevci juče videli, retko ko je skoro uspeo!

E. K.
E. K.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

U Pančevu je juče realizovan prvi takmičarski skup ljubitelja italijanskih automobila, a ono što je moglo da se vidi zaista nije nešto što često može da se dogodi.

Naziv "Only Fiat Serbia" pratio je događaj koji je realizivan na parkingu "Azotare".

"Prema rečima organizatora, posetioci su mogli da vide oko 150 vozila marke fijat i alfa, a učesnici su došli iz različitih gradova Srbije, Bosne i Hercegovine i Severne Makedonije", navedeno je u objavi oko manifestacije.

Ipak, ono što ju je pratilo je niz fotografija koje barem na tren mogu i drugima koji nisu bili u Pančevu da prikažu šta se dešavalo.

Zahvaljujući najpopularnijoj pančevačkoj stranici koja prati dešavanja u tom gradu, jasno se vidi da skup nije bio nešto što je svakodnevno dostupno.

(Telegraf.rs)

Video: Obrušila se stena u Sićevačkoj klisuri

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA