Već 3 godine joj dolazi na kućni prag: Roda se uselila u sobu devojčice (8) iz Novog Bečeja, SLIKA TOPI SRCA

   ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 5

Najlepša fotografija stigla nam je iz Novog Bečeja, iz doma porodice Jovanović, na kojoj se nalaze osmogodišnja devojčica i verovali ili ne - roda i to u njenoj dečijoj sobi.

Da, roda je postala stalni član porodice Jovanović koju svakog prolaća posećuje i to već tri godine.

roda, novi bečej, jaje, porodica Jovanović Foto: Privatna arhiva

Devojčica i roda postali su dobri drugari, pa sada ne može da zamisli proleće bez ovog rado viđenog gosta. Zato joj je dala simbolično ime - Srećica.

Roda je ove godine došla malo povređena, pa su joj Jovanovići pružili pomoć i zbrinuli, za početak u svom domu, dok ne bude bila sposobna da odleti.

Rodi se toliko svidelo kod njih da je ovog vikenda tokom noći između subote i nedelje snela čak i jaje u njihovom domu, a osmogodišnja devojčica je jajetu dala ime Srećko.

(Telegraf.rs)

Video: Milca Zarić o predstavi "Naši roditelji"

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • miki 035

    14. april 2026 | 16:02

    bravo za porodicu Jovanović, da nisu dobri i plemeniti ljudi ne bi došla kod njih. Mnoge životinje imaju bolju dušu nego neki ljudi.

  • Rv

    14. april 2026 | 18:29

    Bravoooooo za devojcici i,rodi 🌷💁‍♀️❤🕊🦅

  • milan

    14. april 2026 | 19:01

    Sve najbolje za porodicu Jovanović . I za Rodu da se oporavi i da bude i zdravo jaje .

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA