Drama u školi u Sjenici! Sedmak doneo pištolj na čas
U jednoj od osnovnih škola u Sjenici danas je došlo do incidenta koji je uznemirio javnost, nakon što je učenik sedmog razreda M. S. u školu doneo pištolj. Prema informacijama do kojih je došao portal Sandžak Danas, reč je o detetu koje potiče iz ugledne porodice Metović. Incident se dogodio u jutarnjim satima, oko 10 časova.
Kako nezvanično saznaje Sandžak Danas, u ovom događaju nije bilo povređenih, niti je došlo do upotrebe oružja. Uprava škole je odmah reagovala, obavestila nadležne organe, nakon čega je policija izašla na teren i preuzela dalje postupanje. O svemu su informisani i roditelji učenika.
Iako nije bilo direktne opasnosti po učenike i nastavno osoblje, sam čin unošenja pištolja u školu izazvao je zabrinutost i otvorio pitanje bezbednosti u obrazovnim ustanovama. Očekuje se da nadležni organi utvrde sve okolnosti ovog slučaja, dok iz škole apeluju na smirenost i odgovornost kako bi se izbegle dezinformacije i nepotrebna panika.
(Telegraf.rs/sandzakdanas.rs)
Video: Nestvaran pogled sa 41. sprata Kule Beograd
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Lord
I posto je ugledna porodica,stvar ce da legne.E,tako se nazalost radi u Srbiji!
Podelite komentar
☝️
I Kecmanovici su kao ugledni...
Podelite komentar
Дража
Чуш Метовићи угледна фамилија!? Јес, као Козићи и Латовићи!?
Podelite komentar