Vozači, oprez na ovom auto-putu! Putevi Srbije poslali važno saopštenje

S. J.
S. J.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Zbog izvođenja radova na održavanju kolovoza na deonici auto-puta Miloš Veliki od petlje Preljina do petlje Takovo doći će do promene u režimu saobraćaja.

- U smeru ka Beogradu saobraćaj će se danas do 18 sati, odvijati preticajnom saobraćajnom trakom - saopšteno je iz Puteva Srbije.

Na naplatnim stanicama na autoputevima u Republici Srbiji nema zadržavanja vozila.

Prema informacijama Uprave granične policije u 7.15 časova na graničnim prelazima Kelebija i Gradina, na izlazu, zadržavanje za teretna motorna vozila je 60 minuta.

Na graničnom prelazu Batrovci, na izlazu, zadržavanje za teretna motorna vozila je 180 minuta.

Na ostalim graničnim prelazima nema dužih zadržavanja za sve kategorije vozila.

(Telegraf.rs/RINA)

Video: Studenti FSU prikazuju veštinu mačevanja na sceni

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA