Pronađena devojčica Natali (5) sa Kube! Evo gde je bila sve vreme
≫
Čitanje: oko 1 min.
Devojčica (5), poreklom sa Kube, koja je nestala danas u Novom Sadu, pronađena je, saznaje "Blic".
Ona je, kako se saznaje, bila kod drugarice.
Podsetimo, devojčica je poslednji put viđena na Bulevaru oslobođenja sa svojom mamom, a onda je krenula ka svojoj kući, kada je poslednji put i viđena.
U potragu su bili uključili brojni građani i vaspitačica iz vrtića u koji ide devojčica. Takođe, veliki broj drugara iz vrtića je bilo prisutno.
(Telegraf.rs/Blic)
Video: Pokondireno ožalošćeni: Neobično izvođenje predstave na FSU
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Molim
Ko je pustio nepouzdano dete sa 5 god da korakne bez pratnje?? Kazna za nemar, roditelji nula, zevaju u telefone a posle plaču i mole policiju i narod da traže dete... pu...
Podelite komentar
Klisa
Bogu hvala, sve se lepo zavrsilo.
Podelite komentar
kondor
bila sa mamom a otisla kod drugarice tko je tu lud sada a nestala
Podelite komentar