Bejbi-bum u Nišu! Rođeno šest devojčica i četiri dečaka prethodnog dana!

T. J.
T. J.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Porodilište Univerzitetskog kliničkog centra u Nišu bogatije je za deset novih stanovnika, pošto je u protekla 24 časa na svet došlo deset beba.

Kako je saopšteno iz ove zdravstvene ustanove, devojčice su ovog puta bile brojnije, pa je tako rođeno šest devojčica i četiri dečaka.

Sve bebe i majke se osećaju dobro.

(Telegraf.rs/Snaga juga)

Video: Mama poručila: "Od danas živimo drugi život": "Bebi sa krilima" Bor plaća sve operacije u Poljskoj

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA