Bejbi-bum u Nišu! Rođeno šest devojčica i četiri dečaka prethodnog dana!
Čitanje: oko 1 min.
Porodilište Univerzitetskog kliničkog centra u Nišu bogatije je za deset novih stanovnika, pošto je u protekla 24 časa na svet došlo deset beba.
Kako je saopšteno iz ove zdravstvene ustanove, devojčice su ovog puta bile brojnije, pa je tako rođeno šest devojčica i četiri dečaka.
Sve bebe i majke se osećaju dobro.
(Telegraf.rs/Snaga juga)
Video: Mama poručila: "Od danas živimo drugi život": "Bebi sa krilima" Bor plaća sve operacije u Poljskoj
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.