Preminuo Siniša nakon teške bolesti: Bolela ga leđa, a onda saznao strašnu dijagnozu, nažalost nije izdržao
Siniša Ivković kojem je dijagnostikovan maligni tumor jednjaka preminuo je sinoć, u 53. godini, potvrdila je Fondacija Budi human za Telegraf.rs čiji je Siniša bio korisnik.
Siniša je počeo da otiče, a sve je pripisivao stresu, a potom je osetio i iritaciju u grlu i konstantne bolove u leđima. Nakon detaljnih analiza potvrđena je i strašna dijagnoza otkriven je tumor jednjaka, koji se proširio i na želudac i jetru.
Cela Srbija se udružila da pomogne u skupljanju novca za njegovo lečenje, specijalističke preglede, lekove i putne troškove, ali nažalost, izgubio je bitku.
Najveća podrška tokom ove borbe bila mu je supruga Anastasija i dvoje dece.
(Telegraf.rs)
Video: Roštilj u čamcu, Spajdermen, pirat sa Drine i skokovi: Šta se sve moglo videti na Drinskoj regati
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.