Danas kiša i grmljavina, a sunčano će biti samo u jednom delu zemlje: Svežije, temperatura od 18 do 26°C

   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Na severu Srbije u petak suvo, u Vojvodini i vedro. U ostalim predelima oblačno i osetno svežije sa kišom, pljuskovima i grmljavinom, uz obilnije padavine. Do večeri prestanak padavina. Duvaće umeren do jak severozapadni vetar. Jutarnja temperatura od 13 do 17 stepeni, maksimalna dnevna od 18 na jugu do 26 na severu i istoku Srbije.

U Beogradu u petak promenljivo oblačno i svežije, još tokom jutra uz pojavu pljuskova sa grmljavinom. Prema kraju dana i večeri razvedravanje. Duvaće umeren do jak severozapadni vetar. Jutarnja temperatura 17, maksimalna dnevna 25°C.

(Telegraf.rs)

Video: Macut nakon sastanka sa Babišem: Evropska unija ostaje strateško opredeljenje Srbije

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA