Orban u transu u Guči! Pogledajte kako kida ŠLJIVOVICU dok mu društvo pravi MUZIČKA LEGENDA SRBIJE

   ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 6

Glavna zvezda ovogodišnjeg Sabora trubača u Guči definitivno je bivši mađarski premijer Viktor Orban, koji u zvucima trube i u Dragačevu što bi se reklo uživa za sve pare. Nakon što je nonšalantno prošetao glavnim ulicama i fotografisao se sa posetiocima, svratio je u jedan od restorana gde se veselio do kasno u noć.

- Orban je definitivno privukao najviše pažnje tokom Sabora. Sinoć je bio u društvu čuvenog majstora trube Bobana Markovića i probao je srpsku šljivovicu. Ako je suditi po osmehu na njegovom licu, bio je poprilično oduševljen, kaže za RINU jedan od gostiju.

Viktor Orban je u Guči još od petka od samog otvaranja Sabora. Došao je sa prijateljima, bez telohranitelja i sve je oduševio svojom neposrednošću i dobrim raspoloženjem.

Osim srpske rakije šljivovice nije odoleo ni da proba domaće specijalitete poput hajdučkog ćevapa, svadbarskog kupusa i pečenja.

(Telegraf.rs/RINA)

Video: Utopio se mladić u Borči, policija i Hitna pomoć na terenu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA