Drama na putu iz Pančeva! Vatrogasci iz Deliblatske peščare nisu mogli da okrenu glavu
Pripadnici Vatrogasno-spasilačke brigade Novi Sad, koji su se nakon smene ljudstva na Deliblatskoj peščari vraćali kući, naišli su večeras na tešku saobraćajnu nezgodu na izlazu iz Pančeva.
Jedan automobil, u kom se nalazilo nekoliko osoba, iz zasad neutvrđenih razloga završio je prevrnut na krovu.
- Iako iscrpljeni nakon višednevne borbe sa vatrenom stihijom koja je zahvatila Deliblatsku peščaru, novosadski vatrogasci nisu oklevali. Zaustavili su se i odmah pritekli u pomoć ljudima koji su se nalazili u prevrnutom vozilu - kazali su očevici.
Ubrzo su na mesto nezgode stigli i pripadnici Vatrogasno-spasilačke jedinice Pančevo, ekipe Hitne pomoći i policija.
Informacije o stanju učesnika, kao ni okolnosti pod kojima je došlo do prevrtanja automobila, za sada nisu saopštene.
(Telegraf.rs)
Video: Hapšenje u Novom Sadu: Oštetio budžet grada za više od pet miliona
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.