Havarija u Kragujevcu! Ulice pretvorene u reke, stotine domaćinstava trenutno bez vode

E. K.
E. K.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Tokom jutarnjih sati došlo je do velike havarije na magistralnom cevovodu na teritoriji grada Kragujevca kada je pukla cev prečnika oko 50 centimetara. Na ulicama je nastao potop, a više naselja ostalo je bez vode.

Bez vode su trenutno potrošači u naseljima Šumarice i Višnjak, kao i u delovima Stanova, Korićana i Erdeča.

- Na teren su odmah upućene nadlžne ekipe koje čine sve u što je u njihovoj moći da što pre saniraju kvar. Normalizacija vodosnabdevanja se očekuje u večernjim časovima. Nakon ponovnog puštanja vode u sistem moguće je blago zamućenje, pa se građanima preporučuje da vodu ispuste dok se ne izbistri - potvrđeno je za RINU.

Da bi se ova situacija olakšala građanima, cisterne sa pijaćom vodom postavljene su na tri lokacije i to kod Doma zdravlja u Stanovu, na okretnici autobusa u Kozujevu i u naselju Erdeč, u Ulici Partizanskih kurira kod Trnave.

(Telegraf.rs/RINA)

Video: Zaplena droge i oružja u Novom Sadu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA