Beograđanin likvidiran u sačekuši u Švedskoj: Upucan u glavu pred ženom i detetom nasred ulice
U Švedskoj ubijen Beograđanin S. T. (55), višestruko osuđivani kriminalac. On je likvidiran u ponedeljak uveče u Stokholmu ispred jednog butika.
Kako javljaju švedski mediji, upucan je u glavu i to pred ženom i detetom. Ubice su ga sačekale kada je iz prodavnice krenuo ka kući. Ostao je mrtav na licu mesta.
Policija je privela trojicu osumnjičenih za likvidaciju. Dvojica su starosti oko 20 godina, a treći ima oko trideset godina i od ranije je poznat policiji. On je izdržavao zatvorsku kaznu zbog pljačke i trgovine drogom.
I žrtva je dobro poznata švedskoj policiji pišu tamošnji mediji.
Beograđanin je u Švedskoj odgovarao za desetak krivičnih dela. On se našao iza rešetaka 2015. godine zbog posedovanja revolvera, a prilikom pretresa stana pronađeno je još oružja. Osuđen je zbog kršenja zakona o oružju i zbog droge.
Njegovo ime se povezivalo prethodnih godina kao ključno u nekoliko opsežnih istraga o švercu droge. Protiv njega je bila podnesena prijava dok je bio u bekstvu 2002. a nakon što je nađen amfetamin u vrednosti 65 milona švedskih kruna.
Njegovi saučesnici su osuđeni na 10 godina zatvora, a protiv njega je obustavljen postupak 2012. godine. Poslednjih godina bavio se ugostiteljstvom i radio distribuciju povrća zajedno sa jednim od najpoznatijih pljačkaša u Švedskoj. Švedska štampa piše da likvidacija ima veze sa zločinima, pljačkama i ubistvima većeg broja zločinaca.
VIDEO: Pojavio se snimak likvidacije mladića u Podgorici
(Telegraf.rs/zaramis.se)
Video: Osumnjičeni da su malverazacijama oko rekonstrukcije škole oštetili budžet za 22 miliona
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
........
Ovo je bio dobar domacin a i ortaci su mu bili strasno fini momci.
Podelite komentar
M
Neki jako fini covek!!!
Podelite komentar
dr rusofil
A kako se zove ?
Podelite komentar