Test predsednika SAD Donalda Trampa na kovid-19 je negativan i on nije zarazan za druge, izjavio je lekar Bele kuće.
U memorandumu koji je u ponedeljak objavila Bela kuća, doktor Šon Konli rekao je da je Tramp bio negativan nekoliko dana zaredom, prenosi Rojters.
Konli je rekao da negativni testovi i drugi klinički i laboratorijski podaci "ukazuju na nedostatak vidljive replikacije virusa".
Video: Donald Tramp napustio bolnicu u kojoj se nalazio zbog korona virusa i vratio se u Belu kuću
(Telegraf.rs/Tanjug)
Video: Ulice i vozila pod vodom Jako olujno nevreme pogodilo Kraljevo, potop na više lokacija
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Sizif Mučenik
Oni koji su stvorili virus imaju i lek.
Podelite komentar
FANTOM
Bio je pozitivan na koronu do mojega. Još jedan u nizu arlekina izgubljenih u haotičnoj svetskoj političkoj sceni.
Podelite komentar
Dolo
Opa.....A ...Melani.........
Podelite komentar