Posle Marije i Vanesa prošla kroz pakao na žurki: Influenserka živi u strahu, otkrila brutalnu igru bogataša

M. M.
M. M.    
Čitanje: oko 2 min.
  • 1

Influenserka i TV zvezda Vanesa Mariposa prevezena je u bolnicu nakon što je tvrdila da je drogirana i opljačkana na jednoj zabavi na Majorki.

Ona je u objavi na Instagramu napisala da se boji za svoj žiot.

"Želim da sa vama podelim nešto ozbiljno, što mi se nedavno dogodilo i što svaka žena treba da čuje", napisala je ona u opisu objave.

Vanesu, koju na društvenim mrežama prati oko 800.000 ljudi, ispričala je da je prošla kroz pakao nakon jedne žurke na kojoj je bila sa drugaricom.

Ona je ispričala da je na žurki bila tri sata i da je popila tri čaše vina, a da joj je onda iznenada pozlilo.

"Odjednom smo se obe osećale loše. Odmah mi je bilo jasno da nešto nije u redu", rekla je ona.

Vanesa je dodala da čaše nisu ostavljale bez nadzora i da sumnja da joj je neko odmah u piće sipao drogu za silovanje.

"Počela sam da povraćam, nisam mogla sama da hodam. Odjednom sam se samo onesvestila. Više se ničega ne sećam", rekla je ona.

Influenserka dodaje da joj je te večeri nakon što se onesvestila ukradena "kartije" narukvica i SIM kartica iz telefona.

"Sigurno je napadač to uradio da ne bih mogla da pozovem pomoć. Ono što me najviše plaši je to što mislim da su ti ljudi na zabavi imali poremećene planove za nas", rekla je ona.

Na sreću njen partner Luka i njegov prijatelj su bili u blizini i shvatili su da nešto s njima nije u redu. Pomogao joj je da ode kući na sigurno. međutim, sutradan, Vanesa se osećala loše i odlučila je da ode u bolnicu. Lekari su analizom krvi utvrdili prisustvo droge za silovanje.

"Celu su me pregledali, još sam u šoku zbog onog što se dogodilo", ispričala je lepa influenserka.

Vanesa je na društvenim mrežama sa proatiocima podelila ovu priču da bi je čulo što više žena.

"Nešto loše je moglo da mi se dogodi te noći. Molim vas shvatite ovo ozbiljno. Zahvalna sam što sam imala sreće i što nam se ništa nije desilo", zaključila je ona.

Podsetimo, nedavno je u javnost izašla priča o ukrajinskoj manekenki Mariji koja je pronađena teško povređena pored puta u Dubaiju.

Marija Kovalčuk (20) je zadobila užasne povrede, uključujući prelom kičme i udova i nalazi se u bolnici nakon što je pronađena pored puta u Dubaiju. Postojao je strah da je oteta i žrtva "seksualnog ropstva".

(Telegraf.rs)

Video: "Neponovljivo iskustvo": Anja Ćurčić o predstavi "Više od igre"

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Трућ

    28. maj 2025 | 16:48

    трућ,бла,бла,инфлуенсери,старлете,тиктокери,лајфкоучеви,ко год то прати,шта рећи.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA