Lepa Gabrijela umrla na jeziv način: Pala u đakuzi i doživela teške opekotine, danima se borila za život

A. M.
A. M.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Devojka (24) iz Brazila umrla je u jezivoj nesreći nakon što se onesvestila i pala u đakuzi, zadobivši opekotine trećeg stepena na celom telu.

Gabrijela Kristin Bareto de Freitas je bila hospitalizovana šest dana, telo joj je bilo prekriveno zavojima, ali je preminula nakon što je doživela srčani udar.

Do tragedije je došlo u hotelu u gradu Kuritiba, gde je Gabrijela otišla sa drugaricom.

Prema rečima Gabrijeline sestre, njena prijateljica je uključila đakuzi i otišla u krevet. U jednom trenutku, čula je kako se Gabrijela okliznula i pala u vodu. Dok je stigla do đakuzija, koža devojke je počela da se ljušti.

"Ne znamo kako je Gabrijela umrla. Niko nam nije dao nikakve odgovore. Samo su nam rekli da je imala srčani zastoj i da je preminula", rekla je sestra žrtve.

Policija istražuje okolnosti smrti devojke, a advokat njene porodice traži da se izvrši pregled hotelskih objekata kako bi se utvrdilo da li je termostat bio neispravan.

(Telegraf.rs)

Video: Vučić uručio zlatne medalje pripadnicima MUP-a

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA