Zbog onoga što je Sara rekla na sahrani mnogi su odmah posumnjali u nju: Majka i očuh izrešetani u kući

   
Čitanje: oko 2 min.
  • 0

Tinejdžerka iz Džordžije koja je održala potresan govor na sahrani ubijene majke i očuha ranije ove godine, optužena je za njihovo ubistvo nakon što su istražitelji pažljivo ispitali njene objave na društvenim mrežama, prema rečima portparola policije koji dovodi u sumnju njeno iskazivanje žalosti.

Sara Grejs Patrik (17) optužena je za dvostruko ubistvo Kristin Bruk (41) i Džejmsa Bruka (45) koje je počinjeno 20. februara. Izrešetana tela pronašla je njihova petogodišnja ćerka u njihovoj kući, nakon čega je Sara pozvala policiju.

Sara je na njihovoj sahrani održala potresan govor, a svoj bol je objavljivala na društvenim mrežama, međutim Ešli Halsi iz šerifove kancelarije je sugerisala da izgled može da vara.

Sarah Grace Patrick Foto: drustvene mreze

Na službi povodom smrti majke i očuha 8. marta, Sara je izašla na pozornicu i održala govor, dok joj je glas drhtao.

"Želim da kažem jer nismo imali šanse da se oprostimo. Naučila sam da ste uvek tu i nikada nisam pomislila da nećete biti ovde. Nisam imala pojma koliko ste mi potrebni do sada", rekla je Sara.

Sara je odala počast svojoj majci i očuhu, zahvalivši im "na svim životnim lekcijama koje su je naučili" i hvaleći njenu majku kao "prelepu, ljubaznu dušu sa toliko zahvalnosti".

Međutim, mnogima je odavanje počasti izgledalo kao govor, a Sara je na kraju rekla "žao mi je".

"Ne mogu da kažem da su suze bile lažne jer nisam bila tamo da to vidim uživo. Ali je izgledalo čudno. Više je ličilo na govor, a na kraju je rekla 'žao mi je'", rekla je Halsi iz šerifove kancelarije.

Sarah Grace Patrick Foto: drustvene mreze

Ona se pita da li je to bilo "žao mi je jer sam možda ovo uradila" ili jer je bila uznemirena tokom odavanja počasti.

"Možda nikada nećemo saznati odgovor na to, ali mi je to tada zapalo za oko", dodala je ona.

Hasli je odbila da pruži detalje o policijskoj istrazi, ali je potvrdila da je Sarin digitalni otisak bio od interesa za istražitelje.

Sarah Grace Patrick Foto: drustvene mreze

Dodala je da je Sara optužena kao odrasla, i da i dalje rade na otkrivanju motiva.

"Ne znamo šta je bilo u umu deteta da želi da povredi svoje roditelje", istakla je ona.

Moguće je da su i drugi umešani u slučaj, pa tako nisu isključena dodatna hapšenja.

Sarin otac bio je da njom kada je uhapšena i ona se nalazi u pritvoru.

(Telegraf.rs)

Video: Ritam Nereda napravio sjajnu svirku

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA