
Snažna eksplozija ispred stambene zgrade u Solunu, ima povređenih - policija blokirala ulice
U ranim jutarnjim časovima došlo je do eksplozije na ulazu stambene zgrade u solunskom naselju Sikijes, objavio je list Katimerini.
Eksploziju je izazvao mehanizam koji su aktivirale nepoznate osobe, a materijalna šteta je zabeležena kako na zgradi u kojoj je došlo do detonacije, tako i u okolnim zgradama i na parkiranim vozilima.
Dve mlade osobe zadobile su lakše povrede, najverovatnije od razbijenog stakla, i prevezeni su u bolnicu Hipokrat u Solunu.
Na mesto incidenta brzo su stigli vatrogasci, ali nisu morali da intervenišu jer nije bilo požara.
Policija je blokirala to područje, a istraga o incidentu je u toku.
Preliminarni podaci ukazuju na mogućnost da je u stambenoj zgradi živeo radnik zatvora u Solunu, što bi mogao biti potencijalni motiv za napad, ocenili su iz policije.
(Telegraf.rs/Tanjug)
Video: Veliki pljusak u Beogradu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.