Tramp zapretio Putinu: "Smanjiću mu rok od 50 dana! Razočaran sam"

I. N.
I. N.  

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Vlada
Ime je obavezno
E-mail adresa je obavezna
E-mail adresa nije ispravna
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Alijansa

    28. jul 2025 | 16:35

    Samo udri po ruskom okupatoru !

  • masa

    28. jul 2025 | 15:39

    Čemu pretnje jer Rusi da su se plašili Amera ne bi se ni upuštali u sukob sa NATO-m a ovakve pretnje samo vode u nove i sve više u surovije sukobe do nuklearnog rata a čemu.

  • ARS

    28. jul 2025 | 15:33

    Ljudi koi odlučuju o tuđim sudbinama su u najmanju ruku ,,dželati,, kojim pravom pitaju se žrtve.Da li postoji razlika između ova dva da kažem lidera mislim a i siguran sam da ne postoji jer cilj im je jedan ubijanje nevinih ljudi.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA