HOROR U SAD U kancelariji lokalnog časopisa napadač polio benzinom gradskog odbornika i zapalio

A. P.
A. P.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Šotsi Majkl Bak Hejs iz grada Danvila u američkoj saveznoj državi Virdžiniji osumnjičen je da je u kancelariji lokalnog medija zapalio benzinom člana gradskog veća, saopštila je danas lokalna policija.

Istražitelji veruju da je napad izvršen iz ličnih pobuda i nije povezan sa politikom ili radom žrtve Lija Voglera (38) kao gradskog odbornika Danvila, prenosi AP.

Policija je saopštila da je osumnjičeni ušao u kancelariju Voglera koji radi za lokalni časopis, suočio se s njim i polio ga zapaljivom tečnošću.

"Potom su obojica izašla iz zgrade, a 29-godišnji osumnjičeni, Šotsi Majkl Bak Hejs je zapalio je Voglera", navodi se u saopštenju policije i dodaje da zdravstveno stanje žrtve za sada nije poznato, kao i da je osumnjičeni u policijskom pritvoru.

Endru Bruks, izdavač časopisa Šoukejs Magazin u čijim prostorijama se dogodio napad rekao je da su napadu prisustvovale dve osobe koje rade u časopisu.

"Naša vrata su bila zaključana. Napadač je nasilno ušao u kancelariju i krenuo ka Liju. Sledeće što se desilo, Li je trčao kroz kancelariju poliven benzinom, vičući našem kolegi da pozove hitnu pomoć. Napadač ga je izjurio napolje i zapalio ga“, rekao je Bruks izveštaču AP.

(Telegraf.rs/Tanjug)

Video: Ovo je Jelisaveta radila sa decom samo nekoliko sati pred haos

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA