Ubica sa tetovažom na ćirilici je mrtav: Ovde je nađeno Aleksandrovo telo, bilo je u užasnom stanju

A. M.
A. M.    ≫   
Čitanje: oko 2 min.
  • 0

Ubica iz Vestervalda u Nemačkoj, Aleksandar Majsner (61) je mrtav. Njegovo već jako raspadnuto telo pronađeno je samo 600 metara od kuće u kojoj je pre četiri meseca ubio Nadin S. (44), njenog muža Kaja (47) i sina Kilijana (16).

Više od 1.000 policajaca pretražilo je područje oko mesta zločina u Vajtefeldu (Rajna-Palatinat) nakon trostrukog ubistva. Raspoređeni su psi za traženje leševa i specijalni avioni. Međutim, osumnjičeni ubica nije otkriven - sve dok jedan farmer nije naišao na telo pored malog potoka Elbah dok je kosio travu u utorak oko 16:30 časova.

Nekoliko metara dalje, policija je pronašla oružje. Javno tužilaštvo u Koblencu veruje "da je to oružje kojim je počinjeno trostruko ubistvo".

Potraga, u kojoj je učestvovalo 1.000 policajaca, obavljena je 17. aprila, jedanaest dana nakon ubistva. Dalje mere su preduzete pre i nakon što je telo pronađeno.

Portparol policije Jirgen Fahinger je nakon pronalaska tela izjavio: "Istraga je otkrila da je lokacija gde je telo pronađeno bila poplavljena i da je ličila na močvaru u vreme velike pretrage. To bi moglo da objasni zašto u to vreme nije pronađeno".

Međutim, prema rečima meteoroloških stručnjaka, tokom ovog perioda gotovo da nije bilo kiše.

"April je definitivno bio previše suv i previše topao", rekao je meteorolog Jirgen Šmit iz VeterKontora. Teoretski, "nagomilavanje vode u blizini leševa moglo je nastati u januaru".

U četvrtak je policija rekla da je područje i dalje veoma močvarno i blatnjavo zbog preostale vode od zime. Portparol je predstavio fotografiju potoka Labe, koji je plavio i blago plavio susedne livade. Međutim, fotografija je snimljena dve nedelje nakon incidenta.

Međutim, ostaje jedna misterija: koliko dugo je Vestervaldski ubica ležao tamo? Da li se povređen dovukao ovamo sa mesta zločina, sakrio se u obližnjoj šumi ili se ubio na mestu gde je pronađen? I kako se ovo uklapa sa poplavom potoka Elbe?

"Telo je pokazalo visok stepen raspadanja, tako da obdukcija ne pruža informacije o tačnom vremenu smrti", rekao je viši javni tužilac Mario Manvajler.

Takođe još uvek nema rezultata u vezi sa uzrokom smrti ili koliko je telo ležalo tamo.

Aleksandar, prema navodima policije, ima ožiljke na desnoj nadlaktici, iznad jedne obrve i na levoj podlaktici. Takođe, na zadnjem delu leve šake ima tetovažu sa ćiriličnim natpisom "Katja" (na ruskom jeziku).

(Telegraf.rs)

Video: Zove se Skautavo prase i mnooogo je strašan: Najpoznatiji nilski konj na svetu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA