Zbog tuče vozača nasred autoputa formirala se kolona od 8 kilometara: Drama u Holandiji

A. R.
A. R.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Sukob vozača, koji je prerastao u tuču nasred autoputa A16 u blizini holandskog grada Breda, doveo je do zastoja saobraćaja tokom kojeg se formirala kolona duga osam kilometara, prenose danas holandski mediji.

Policija je saopštila da je do incidenta došlo u blizini raskrsnice kod mesta Prinsvil, kada su dvojica vozača zaustavila svoja vozila u levoj traci i započela svađu koja se pretvorila u fizički sukob, prenosi NL tajms.

Policijsko vozilo prolazilo je u tom trenutku putem, a nakon što su videli okupljene ljude pored autoputa, pripadnici policije su intervenisali.

Nakon kontrole, ispostavilo se da je jedan od vozača pozitivan na narkotike i on je odveden u policijsku stanicu.

Kako su navele vlasti, uzrok sukoba nije poznat, a zbog incidenta se na autoputu A16, koji vodi od granice sa Belgijom prema gradu Breda, stvorila velika gužva i kolona duga osam kilometara, holandski portal.

(Telegraf.rs/Tanjug)

Video: Helikopter „Kamov“ MUP-a Srbije četvrti dan angažovan je na gašenju požara u Crnoj Gori

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA