
Misterija: Četvoročlana porodica sa dvoje dece pronađena mrtva u vili od 2 miliona dolara u San Francisku
Tragedija u San Francisku! Četvoročlana porodica sa dvoje dece pronađena je mrtva u kući vrednoj 2 miliona dolara u mirnom naselju.
Policija je pozvana na adresu Monterej bulevar 930 u Vestvud Hajlendsu nakon što je rođak otkrio tela svog brata, snaje i njihovo dvoje dece u sredu u 13,23 sati, preneo je Daily Mail.
Neimenovani rođak prmeinulih nije mogao da stupi u kontakt sa žrtvama zbog čege je rešio da ih obiđe. Policijske i vatrogasne ekipe su poslate na mesto događaja. Sve četiri osobe su pronađene bez svesti i proglašene su mrtve na licu mesta.
"Ovo deluje sumnjivo i zato naši istražitelji ubistava vode incident", rekao je Robert Rueka iz policijske uprave San Franciska za San Francisko Kronikl.
"Izgleda da je u pitanju krivično delo, ali ne postoji pretnja po javnost".
Gradski medicinski veštak sprovodi nezavisnu istragu o smrtnim slučajevima. Rueka nije objavila nikakve informacije o žrtvama ili detaljima počinjenog zločina.
Iako policija još nije zvanično identifikovala porodicu, komšije su rekle da su deca bila devojčice uzrasta osam i 12 godina.
"Mogli smo da čujemo decu u bašti. Mogli smo da čujemo kada možda večeraju napolju u bašti", rekla je Belinda Hanart, koja je živela pored porodice tri godine.
Otkrila je da je poslednjih meseci manje viđala ovu porodicu:
"Mogli smo da vidimo kretanje automobila i pitali smo se da li su stavili kuću na prodaju ili tako nešto, jer nismo mogli da vidimo toliko kretanja kao ranije. Ali nije bilo ništa čudno u vezi sa njima. Ništa. Samo porodica".
Drugi komšija, Preston Beker, rekao je za lokalne medije da su njegova deca u istoj školi skijanja kao i ćerke.
"U komšiluku postoji grupa dece otprilike tog uzrasta, i svi bi se družili zajedno", rekao je.
Meri Tejlor, koja živi u komšiluku 60 godina, rekla je da nikada nije videla ništa slično.
"Krađa paketa sa Amazona, to je naš veliki zločin, ili kojot koji živi u komšiluku", rekla je ona.
Slučaj još nije proglašen ubistvom, istraga je u toku.
(Telegraf.rs)
Video: Todor Jovanović o Kids Festu, filmu "Hajduk u Beogradu", kakvu ulogu priželjkuje
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.