Lepoticu na terasi izbo 23 godine stariji partner, komšije u šoku gledale horor: "Ubiće je, ubiće je!"

A. M.
A. M.    ≫   
Čitanje: oko 2 min.
  • 0

Mladu preduzetnicu i manekenku Pamelu Đenini (29) ubio je u stanu u Milanu njen dečko Đanluka Sonsin (52), koji je sada hospitalizovan u teškom stanju jer je navodno pokušao da izvrši samoubistvo nakon što je izbo žrtvu.

Đenini je ubijena sinoć na terasi vlastite kuće i to pred očima komšija koji su dozivali u pomoć. Osumnjičeni je navodno nastavio da ubada žrtvu i kad je policija već bila stigla na lice mesta, a potom je pokušao da se ubije.

Sve se dogodilo sinoć oko 22 sata. Osumnjičeni je devojku odvukao na terasu i više puta je izbo nožem. Policija je uz pomoć vatrogasaca provalila u stan na severu Milana dok su komšije vikale "Ubiće je, ubiće je!"

Policija je tada pronašla 29-godišnjakinju na tlu, a Sonsin je još uvek mahao nožem. Pre nego što su policajci uspeli da ga savladaju, pokušao je samoubistvo zadavši sebi dva uboda u grlo. Hitno je prevezen u bolnicu.

Pamela Genini Foto: Društvene mreže

Italijanski mediji pišu da je Pamela htela da ostavi svog partnera.

"Čuli smo njene vriske, vrlo glasne. Vikala je ‘upomoć, pomoć‘", ispričala je jedna od stanarki, a stanari iz zgrade preko puta su videli kako ju je zgrabio na terasi i ubo nekoliko puta.

Prema pisanju italijanskih medija, čini se da je par već neko vreme prolazio kroz krizu, a 52-godišnjak je te večeri došao da razgovara sa žrtvom. Tu verziju priče potvrdio je i njen bivši suprug i rekao da je ona nameravala da ostavi partnera s kojim je bila godinu dana u vezi.

Pamela Genini Foto: Društvene mreže

Međutim, čini se da je on postao nasilan čim je to čuo. Navodno joj je pretio i terorisao je već neko vreme, a i pre nekoliko meseci policija je intervenisala.

Komšije kažu da su ih kasnije opet viđali zajedno, ali Pamela je tokom jednog odmora na Elbi navodno odlučila da ode kući sama. On je tada u ljutnji pretio da će ubiti njenog psa.

Osumnjičeni je i ranije bio osuđivan, zbog prevare. Pre 15 godina uhapšen je u sklopu operacije koja je za cilj imala razbijanje lanca koji je delovao između Nemačke i Italije. Nudili su luksuzne automobile po izuzetno niskim cenama i putem fiktivnih firmi izbegavali plaćanje poreza.

Pamela Genini Foto: Društvene mreže

Pamela Đenini bila je manekenka i mlada preduzetnica. Život je provela na više lokacija, između Monte karla, Milana i Dubaija, a povremeno je boravila i u kući u pokrajini Bergamo. Na internetu se predstavljala kao model i mlada preduzetnica. S prijateljicom Elisom Bortoloti je stvorila liniju bikinija pod nazivom ‘EP SheLux je brend Made in Italy‘, prenosi Corriere della Sera.

(Telegraf.rs)

Video: Ivica Dačić izjava o studentkinji

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA