Stravična eksplozija u Moskvi: Razneli automobil u pokretu, vozač izvučen živ
Mušarac star oko 50 godina teško je povređen nakon što je automobil kojim je upravljao jutros dignut u vazduh u Moskvi.
Stravična eksplozija odjeknula je nešto pre 7 časova kod parkinga u moskovskom okrugu Orehovo-Borisovo.
Veruje se da je na automobil "Kia Sorento" neko postavio eksploziv, koji je aktiviran nedugo nakon što je žrtva izašla sa parkinga.
Od siline eksplozije raznet je prednji deo automobila, a pričinjena je šteta i na okolnim vozilima.
Vozač, koji je navodno bio sam u vozilu, preživeo je eksploziju i vatrogasci su uspeli da ga izvuku iz olupine sa teškim telesnim povredama.
Muškarac, čiji identitet nije otkriven, zadobio je brojne prelome, ima rane od gelera i teške povrede glave. On je u kritičnom stanju prevezen u bolnicu.
Policija je na licu mesta i obavlja uviđaj. Šta je motiv napada u ovom trenutku nije poznato.
(Telegraf.rs)
Video: Zadnja strana zapaljenog lokala na NBG - ovde je muškarac razbio staklo i zapalio lokal
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.