Putinov rođak teško povređen, a šef moćne ruske mafijaške porodice poginuo u bizarnoj nesreći

A. P.
A. P.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

U nesreći koja se desila nedaleko od Moskve teško je povređen Viktor Hmarin, rođak ruskog predsednika Vladimira Putina, dok je Viktor Averin, šef jednog od najvećih kiminalnih klanova u Rusiji u istoj nesreći smrtno stradao.

Do nesreće je došlo kada se prevrnuo "hoverkraft" (lebdeći čamac), kojim su se vozili po zaleđenoj reci.

Viktor Hmarin, univerzitetski prijatelj predsednika Rusije, 'orodio' se sa Putinom kada se oženio njegovom rođakom. Hmarin je čudesno preživeo bizarnu nesreću sa vazdušnim čamcem.

Nesreća se dogodila 21. decembra, a navodno je i jedna od putnica na čamcu bila i 18-godišnja manekenka sa OnlyFans-a, koja je preživela tako što je puzala preko tankog leda.

Mafijaški bos Averin jedini je koji je poginuo u nesreći, a izveštaji navode da su ronioci poslati na lice mesta kako bi izvukli njegovo telo.

(Telegraf.rs)

Video: Rambo Amadeus održao koncert u MTS Dvorani

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA