Stravične vesti iz Švajcarske: Nestali Stefan Ivanović pronađen mrtav

I. N.
I. N.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 5

Stefan Ivanović (31), državljanin Srbije koji je nestao nakon požara u baru "Le Constelation" u švajcarskom skijalištu Kran-Montana, pronađen je mrtav, potvrdila je njegova rođaka, prenosi Kurir.

Stefanova porodica prethodno je poslala DNK uzorak.

Podsetimo, Stefan je radio kao obezbeđenje u pomenutom baru i bio je na vratima u trenutku izbijanja požara.

"Kada su mu prvi gosti rekli šta se događa, da je vatra, on je ušao i izgurao nekoliko dece i onda se ponovo vraćao i u tom spasavanju se nekako zaglavio. Mnogo dobro ga je opisala jedna Francuskinja koja je izašla odmah kada se zapalilo. Upozorila ga je i odmah je ušao. Herojski je postupio", rekao je ranije srpski privrednik Aco Kalajdžić za RTS.

Podsetimo, u stravičnom požaru, koji se dogodio u novogodišnjoj noći stradalo je oko 40, uglavnom mladih ljudi, dok je oko 100 povređeno.

(Telegraf.rs)

Video: Stojisavljević: "Na raščišćavanju snega angažovano 380 vozila i 2.180 radnika po smeni"

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Mila

    4. januar 2026 | 08:49

    Svi smo se nadali da je živ.Dao je život spašavajuci druge.Slava ti junače🌹

  • 🙏🙏🙏

    4. januar 2026 | 08:17

    Sucesce porodici!Velika tuga i tragedija..

  • jovan kovacevic

    4. januar 2026 | 09:39

    Saucesce porodici, a koliko citam stradao je spasavajuci druge, heroj

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA