Ledena kiša izazvala kolaps u Austriji: Aerodrom u Beču zatvoren i to nije jedini problem

I. N.
I. N.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Aerodrom u Beču zatvoren je jutros zbog ledene kiše koja je izazvala probleme u istočnoj Austriji, piše austrijski "Heute".

Po Obaveštenju za pilote, NOTAM-u, na aerodromu neće biti ni dolaznih ni odlaznih letova najmanje do 11 časova, zbog čega je došlo do otkazivanja i preusmeravanja brojnih letova.

Ledena kiša prekrila je puteve i železničke pruge, zbog čega su vozovi u Beču, Donjoj Austriji, Gornjoj Austriji i Burgenlandu značajno kasnili ili su otkazani, posebno linije prema aerodromu i Gracu.

Samo S-Ban i Gradski aerodromski voz (CAT) saobraćaju po redu vožnje.

Vlasti i hitne službe se bore sa zastojima u saobraćaju.

(Telegraf.rs/Tanjug)

Video: Predstavlje novi film "Saučesnici"

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA