Katerina pobegla od rata u Ameriku, tamo ubijena zajedno sa dečkom: Brat Mihajlo nem od bola

I. N.
I. N.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Katerina Tovmaš (21) iz Ukrajine, koja je od rata pobegla u Ameriku, ubijena je zajedno sa svojim dečkom (28).

Katerina i njen partner ubijeni su 4. februara u Severnoj Karolini u porodičnoj kući, a za ubistvo se sumnjiči Katerinin bivši dečko Kejleb Hajden Fosno (25).

Veruje se da je osumnjičeni provalio u kuću, pa prisilio Katerininog brata da ga odvede do sestre.

Veruje se da je Kejleb doputovao iz Ohaja i tokom noći provalio u kuću. U to vreme u kući su se nalazila i najmlađa deca iz porodice: dve sestre školskog uzrasta i njihov šestogodišnji brat.

Policija navodi da je muškarac probudio decu i prisilio dečaka da ga odvede do sobe njegove sestre, nakon čega je ispalio više hitaca. Katerina Tovmaš i njen partner preminuli su na mestu događaja.

Osumnjičeni je nakon zločina pobegao, ali je kasnije uhapšen.

On se tereti za provalu i dvostruko ubistvo.

Katerina Tovmaš poreklom je iz Bele Crkve, a u Sjedinjenim Državama živela je otprilike dve godine.

Izbeglica koja je pobegla od rata u Ukrajini tražeći sigurnost u Sjedinjenim Državama ubijena je u svom domu u Severnoj Karolini. Ovo je drugi put u poslednjih godinu dana da je muškarac ubio Ukrajinku koja je u toj saveznoj državi potražila utočište", objavio je Katerinin brat Mihajlo na društvenim mrežama.

U avgustu prošle godine u istoj je saveznoj državi ubijena i Ukrajinka Irina Zaruckaja.

(Telegraf.rs)

Video: Obeležavanje krsne slave na Insitutu Dedinje

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA