Ubica sa nevinim licem: Policija u Stonom Beogradu očajnički traga za ovom ženom, traže i pomoć javnosti

A. M.
A. M.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Ljubazan, nevin izgled često može da zavara - ponekad čak i najneočekivanije lice krije ozbiljne zločine. Niko na prvi pogled ne bi pomislio da tako atraktivan izgled može biti osnova za optužbu za ubistvo, ali policija u Mađarskoj sada traga upravo za takvom ženom.

Apelacioni sud u Stonom Beogradu (Sekešfehervar) izdao je zvaničnu poternicu za 42-godišnjom mađarskom državljankom Hol Eniko Fani.

Poternica je izdata zbog ubistva 12. marta, navodi se u saopštenju.

Vlasti traže pomoć javnosti: svako ko ima bilo kakve relevantne informacije o tome gde se nalazi žena sa poternice treba odmah da kontaktira istražne organe.

U poternici se samo navodi da je žena tražena zbog ubistva i da je osuđena, ali da nije otišla u zatvor.

Za sada nisu poznati ni detalji ubistva zbog kog je raspisana potrenica za ženom.

(Telegraf.rs)

Video: Teška nesreća u Busijama: Stradali mladić i devojka

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA