Snimci sa lica mesta, ljudi beže u panici: Krvoproliće u Pokemon šopu u Tokiju

A. P.
A. P.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Žena zaposlena u prodavnici Pokemon robe u trgovačkom okrugu Tokija ubijena je u napadu nožem, a napadač je nakon toga izvršio samoubistvo, saopštila je policija.

U saopštenju se navodi da je žrtva žena stara oko 20 godina, kao i da je napadač takođe bio u dvadesetim godinama, javili su japanski mediji.

Televizijska kuća TV Asahi javila je da je žena bila zaposlena u prodavnici Pokemon centra i da je napadač imao dva noža.

Lokalni mediji su preneli da motiv napada za sada nije poznat. Video snimci objavljeni na društvenim mrežama prikazuju kupce kako beže

sa mesta zločina dok su se kola hitne pomoći približavala zgradi.

(Telegraf.rs/Tanjug)

Video: Rambo Amadeus održao koncert u MTS Dvorani

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA