STRAVIČAN UDES U TURSKOJ Minibus pun turista izleteo sa puta, broje se mrtvi: Jeziv snimak sa lica mesta

A. P.
A. P.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Prema poslednjim informacijama najmanje četiri osobe su poginule, a više ih je povređeno kada je minibus prepun turista izletao sa puta i sleteo u jarak.

Nesreća se dogodila u okrugu Gelendost, nedaleko od grada Isparta na jugu Turske, preneo je CNN Turkey.

Prema navodima turksih medija pet osoba je u kritičnom stanju tako da broj žrtava možda nije konačan, dok se još 26 vodi kao povređeno.

Nesreća se dogodila oko 18,50 časova na putu Isparta-Konja, u blizini sela Bagılı koje pripada Gelendostu. Turistički midibus, koji je prevozio putnike iz Konje na izlet u Barlu, zbog kiše i klizavog puta izgubio je kontrolu i prevrnuo se u jarak pored puta.

Nakon nesreće, na mesto događaja upućeni su brojni timovi žandarmerije, policije, vatrogasaca, hitne pomoći. Povređeni su nakon ukazane prve pomoći prevezeni ambulantnim vozilima u okolne bolnice.

(Telegraf.rs)

Video: Rambo Amadeus održao koncert u MTS Dvorani

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA