BRITANSKA PREMIJERKA PORNO GLUMICA: Englezi jednoglasni - Tereza Mej će nam biti najbolja do sada!
Svima je već poznato da je nova premijerka Velike Britanije Tereza Mej, međutim, izgleda da Britancima i dalje nije jasno ko je ona. Građani Engleske su na društvenim mrežama čestitali na novoj dužnosti istoimenoj porno-glumici, a diva je veoma brzo dobila hiljadu novih pratilaca na Tviteru.
KO JE TEREZA MEJ? Pragmatična političarka koja nosi cipele sa šarom leoparda (FOTO)
Razlika u imenu premijerke i porno-glumice je samo u jednom slovu "h". Premijerka se u originalu zove Theresa May, dok je porno-glumica Teresa May.
Ova vest izazvala je lavinu komentara i čestitki na društvenim mrežama za Terezu glumicu. Pažnja koju je izazvala u virtuelnom svetu bila je tolika da je Tereza glumica morala da promeni svoj profil na Tviteru.
- Ja sam britanski glamurozni model, a ne premijerka - napisala je ona na novom profilu.
Porn actress who's getting tweets from people thinking she's the new Prime Minister of the UK. https://t.co/bjanfrU6cj
— Jillian C. York (@jilliancyork) July 13, 2016
Porno-glumica je odgovorila na niz poruka na Tviteru rekavši kako joj se učinilo zanimljivim da je toliko ljudi pomeša sa slavnom imenjakinjem iz sveta politike.
(Telegraf.rs)
Video: Avatarci posetili našu redakciju, pogledajte kako je bilo
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
posavina
Nema razlike isti posao rade.
Podelite komentar