PRLJAVA ŠTEKARA: Tri godine ne pere veš i ne koristi toalet-papir - da uštedi (VIDEO)
Koliko često vam se desi da ujutru sednete na WC šolju, obavite svoje "prljavi" deo posla, i baš kada ste završili svoju rabotu shvatite da nedostaje ključno oruđe kojim ćete nastaviti dan - toalet papir?
Kej, Njujorčanka koja će biti predstavljena u emisiji "Ekstremne štekare" na TLC-u, nema ovaj problem. Ona umesto toalet-papira koristi kombinaciju sapuna i vode kako bi obrisala svoje intimne delove tela nakon nužde, umesto da troši pare na papir, kao svi mi ostali.
Zapravo, njoj je to i cilj. Da uštedi.
- Ne verujem u to da se treba trošiti novac na nešto što ćeš praktično odmah baciti - objašnjava ona tako svoje bizarno ponašanje.
Ali to nije jedina uvrnuta stvar koju radi ova čudna žena. Kej, takođe, ne pere veš, i to nije uradila tri godine: izračunala je da na taj način uštedi oko šest dolara mesečno.
Umesto da kao sav normalan svet pere rublje "na ruke" ili u veš-mašini, ona ga pere dok se tušira, dok je garderoba na njoj. Kako se to odražava na njenu telesnu higijenu, bog sveti zna.
(M. B.)
Video: Žena je uživala u dvorištu, a onda je počela oluja: Ono kada piješ kafu, pa ti krov padne na glavu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
ivana
haha...a wc papir joj stoji u kupatilu a ne koristi ga!
Podelite komentar
anonymous
I UMJESTO WC PAPIRA JE POTROSILA SAPUN I VODU...BRAVOOO CESTITAM :D
Podelite komentar