DRAMA NA ČUVENOJ PLAŽI Mladić iskopao rupu duboku 2 metra, a onda se sve obrušilo na njega, nastala panika

S. K.
S. K.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Na čuvenoj plaži Kopakabana u Rio de Žaneiru odigrala se prava drama, pošto je britanski turista Džensen Stardžon izvučen iz jame duboke gotovo dva i po metra, koju je sam iskopao.

Isprva je sve delovalo bezazleno. Mladić je uživao na plaži i zabavljao se kopajući rupu u pesku. Međutim, situacija se naglo promenila kada je naišao na vodu. Sve se odjednom urušilo i pretvorilo u opasnu zamku!

Nije mogao da se pomeri

Zemlja je “progutala” Stardžona. Telo mu je tonulo sve dublje, dok su njegove noge bile zaglavljene, bez mogućnosti da ih pomeri, prenosi The Sun.

U panici je počeo da doziva pomoć, pa su mu ubrzo pritrčali turisti, prodavci i spasioci.

Snimci sa lica mesta prikazuju pokušaje izvlačenja. Ljudi su kopali pesak rukama - pomagao im je i mladi Britanac, donosili konopce i daske, ali ništa nije uspevalo.

@thesun This is the miraculous moment a Brit beachgoer is rescued after being swallowed by quicksand in an 8ft hole he had dug himself. Jensen Sturgeon thought he was going to die after spending over three hours trapped surrounded by sand on a popular beach. Read the full story 👆🏼 #Quicksand #Viral #WorldNews #Beach ♬ original sound - The Sun

Svi gledali u rupu

Dramatična akcija je trajala više od tri sata. Sve vreme, Stardžon je bio svestan, a da bi ostao hidriran neko mu je spustio pivo.

Kako je vreme odmicalo, postao je centralna figura na plaži - svi pogledi bili su uprti u jamu koja je gutala nesrećnika.

Na kraju, zajedničkim snagama, spasioci su uspeli da izvuku Stardžona iz zamke bez povreda, a okupljeni su počeli da aplaudiraju.

(Telegraf.rs)

Video: Ovaj pas zna da se rashladi bolje od Japanca: Leteći westie

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Više sa weba

Komentari

  • Mara

    21. maj 2025 | 13:33

    Pa zasto je obezbedjenje dozvolilo da čovjek iskopa rupu od dva metra, na javnoj plazi!

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA