NE DIRAJ LAVA DOK RUČA! Turista prišao divljoj zveri da je snimi telefonom, a onda...

S. K.
S. K.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Na društvenim mrežama kruži dramatičan snimak turiste koji je prišao lavu, dok je ručao, u pokušaju da ga snimi telefonom.

Divlja zver je shvatila da nije sama, okrenula glavu, i krenula prema čoveku!

Turista je imao sreću

Turista se prepao i počeo da se povlači, a lav se srećom zaustavio u jednom trenutku i - vratio svom obroku.

Možemo reći da je čovek imao veliku sreću, jer teško da bi uspeo da pobegne odraslom lavu.

Brojni korisnici društvenih mreža kritikovali su potet turiste, smatrajući da je rizikovao život i zanemario osnovna pravila ponašanja u blizini divljih životinja, prenosi Daily Mail.

Tragedija u Rumuniji

Podsećamo, neimenovani italijanski motociklista nedavno je nastradao u Rumuniji, kada je zaustavio dvotočkaš kako bi telefonom snimio medvedicu s mladuncima.

Tragičan incident se dogodio na putu Transfagarašan, a divlja zver je odvukla nesrećnog čoveka u jendek dubok 40 metara i tu ga usmrtila.

Lovci su kasnije ubili medvedicu, a policija je patrolirala područjem kako bi zadržala posetioce na bezbednoj udaljenosti.

(Telegraf.rs)

Video: Kao da umesto repa ima propeler: Ovaj pas će poleteti od sreće dok čeka vlasnika

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Više sa weba

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA