ZANELI SE NA GROBLJU! Muškarac potpuno nag, a žena sedi na nadgrobnom spomeniku: Snimak sve zgrozio

S. K.
S. K.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Bizarni incident je, navodno, zabeležen na jednom groblju u malezijskoj državi Penang.

Neimenovani muškarac (58) i žena (37) zatečeni su u neprimerenom činu. Sve je snimila ogorčena slučajna prolaznica koji tvrdi da je par i ranije viđao na istom mestu.

"Ponovo sam vas zatekla ovde"

Šokantan snimak pokazuje muškarca kako stoji potpuno nag, okrenut leđima, dok je žena sedela na nadgrobnom spomeniku, naga od struka naniže.

Žena koja je snimala događaj može se čuti kako govori:

“Ponovo sam vas zatekla ovde! Već nekoliko puta ste bili goli. Ljudi dolaze da se mole, a vi dolazite da vodite ljubav. Ne poštujete pokojnike izvođenjem ovakvog nemoralnog čina, pozvaću policiju“.

Muškarac brzo navlači pantalone i počinje da se izvinjava, ali autorka snimka govori da to nije dovoljno, prenosi Daily Star.

Uhapšeni narednog dana

Lokalni šef policije potvrdio je medijima da je par uhapšen u Džordžtaunu narednog dana.

“Početne provere su pokazale da nisu u braku”, izjavio je.

Portparol groblja navodi da je čuo tvrdnje o paru koji je više puta viđen u sličnim neprimerenim radnjama. Inače, groblje se nalazi u dolini, okruženo šumom i brdima, što otežava nadzor aktivnosti sa ulaza.

Smatra se da su uhapšeni stranci, a ukoliko budu osuđeni preti im kazna od tri meseca do pet godina.

(Telegraf.rs)

Video: Vozač cisterne stao da natoči gorivo, pa završio u bolnici: Eksplozija na pumpi

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Više sa weba

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA