Detalj iz nečije tuš kabine hit na Fejsu! Morate videti od čega je napravio držač za šampone

E. S.
E. S.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fotografija iz nečije tuš kabine postala je pravi hit na Fejsbuku – a razlog je nesvakidašnji držač za šampone. Naime, snalažljivi korisnik umesto klasične police iskoristio je kućište starog desktop kompjutera, koje je pretvorio u improvizovani ormarić za kupatilo.

U prvi plan upada ventik, koji ruku na srce može da posluži kao čiviluk, poenta je na drugoj strani.

Objava je izazvala stotine komentara i deljenja, a korisnici društvenih mreža su se nasmejali ovoj neobičnoj ideji, dok su neki poručili da je "ovo reciklaža na potpuno novom nivou".

(Telegraf.rs)

Video: Reorganizacija kupatila za male pare, a izgleda kao milion dolara

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Više sa weba

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA