"Nepatriotski" rakuni upadali u kuću političara, jedan izvršio veliku nuždu na zastavu Amerike
Okružni službenik u Njujorku rekao je da su njegovu kuću više puta napadali rakuni, a jedna od "nepatriotskih" životinja je izvršila veliku nuždu na zastavu Amerike.
Sem Fajn, zastupnik regiona Albani koji predstavlja 6. region, rekao je da su rakuni napali njegovu kuću u južnom kraju Albanija u tri navrata u poslednjih nekoliko nedelja.
Fajn je rekao da se prvi incident dogodio kada je ostavio odškrinuta vrata za svoju mačku, drugi je bio kada je postavio vrata za mačke, a treći je uključivao rakune koji su žvakali paravan kako bi dobili pristup.
On je rekao da se poslednji incident dogodio dok je bio u poseti jezeru Džordž za vikend i primio poziv od svojih suseda o misterioznim zvukovima koji dolaze iz njegovog stana.
- Imam kameru pa sam se nakačio i video da imam rakuna u kući - rekao je Fajn za WNYT/WHEC.
Prema njegovim rečima, stalni posetioci su ukrali hranu, vršljali po njegovim stvarima i za sobom ostavili nered.
- Primetio sam da su ušli u ormarić u kojem je bila presavijena američka zastava i izvršili veliku nuždu na nju - rekao je Fajn, prenosi Upi.com.
(Telegraf.rs)
Video: Vukoti je muzika način života: Obožava rep, ima 22 godine, ne odustaje od "oldskul" fazona
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Dzoni
Ta zastava za druge stvari i nije
Podelite komentar
Stanko
Rakuni su zlo. Najviše štete naprave...
Podelite komentar