UČITELJICA IZAZVALA HAOS NA MREŽAMA Pokazala šta nosi u školi, komentari pljušte: "Ne možeš ovako pred decu"

S. K.
S. K.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

U vremenu kada zaposleni u korporacijama često trpe kritike zbog neprimerene odeće, ni nastavnici nisu pošteđeni zbog svojih modnih izbora.

Jedan od poslednjih slučajeva uključuje učiteljicu po imenu Denis, koja je na TikToku podelila video svog dnevnog autfita, a koji je potom prenet i na X (bivši Twitter). Izazvao je pravu buru komentara i pregledan je više od šest miliona puta.

Omiljene kožne pantalone

Izbor koji je privukao pažnju uključivao je crne kožne pantalone, brenda Abercrombie, koje je učiteljica opisala kao svoje omiljene:

“Najbolje su, imam ih oko tri godine i stalno ih nosim“.

Uz to je imala kremasti kašmir džemper sa crnim detaljima i patike brenda Zadig & Voltaire, prenosi New York Post.

učionica Foto: Shutterstock

"To se nosi u klubu"

Iako učiteljica ne pokazuje telo na neprimeren način, neki korisnici društvenih mreža kritikuju izbor pantalona, a jedan je napisao: “To se nosi u noćnom klubu, ne u školi”.

Drugi se nadovezao: “Učiteljice ne treba da izgledaju seksi pred decom“.

Treči je dodao: “To bi bio lep autfit za izlazak. Sa džemperom i patikama, verovatno ne bih ni pomislio da je neprimereno u učionici, ali kada pokušavate da izgledate seksi pred decom, postaje neprimereno“.

"Deci nije važno..."

Ipak, nisu svi bili protiv njenog izbora. Jedna osoba je napisala: “Deci nije važno. Za njih ste stara dama u kožnim pantalonama“.

Druga je dodala: “Ne mislim da je ovo veliki problem”.

Ovaj slučaj je ponovo otvorio diskusiju o tome gde se postavlja granica između ličnog stila i profesionalnog izgleda u školama.

(Telegraf.rs)

Video: Žena ostala bez teksta kada je NJIH ugledala na krovu: Čula je buku, pa uspaničeno izletela iz kuće

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Više sa weba

Komentari

  • Laza

    4. novembar 2025 | 11:32

    Mozda bih i fakultet završio da sam imao ovakve učiteljice.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA