Najljubazniji razbojnik IKAD snimljen nadzornom kamerom: Policija objavila snimak, nestao u terenskom vozilu
Zamenici šerifa okruga Franklin u Kolambasu, Ohajo, reagovali su pre nekoliko dana na prijavljenu pljačku u hotelu "Red Ruf In". Sada su u potrazi za lopovom koji ima manire.
Krupni muškarac sa naočarima, u crnoj jakni, sa crnim kačketom na glavi i zaštitnom maskom na licu, prišao je recepciji i zahtevao novac od službenice, implicirajući da ima oružje. Službenica mu je uslišila zahtev, a osumnjičeni je pobegao u tamnom terenskom vozilu u nepoznatom pravcu, objavila je kancelarija šerifa.
Kako se vidi na snimku, dao je torbu službenici. sve vreme govoreći joj da napuni ttorbu i da požuri. Doduše, oružje nije direktno uperio u nju, ali je obe ruke držao uz telo ili u džepovima, što je trebalo da zastraši ženu da pomisli da muškarac ima oružje.
Rekao je službenici da želi samo papirne novčanice. Video je zatim pokazao kako čovek pruža ruku da uzme torbu sa gotovinom pre nego što kaže: „Hvala vam.“
Detektivi šerifa okruga Franklin aktivno istražuju incident i objavljuju snimak sa nadzornih kamera u nadi da će identifikovati osumnjičenog.
(Telegraf.rs)
Video: Pljačka prodavnice u Beogradu: Uleteo maskiran sa pištoljem i uzeo pare iz kase
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.