VUJOŠEVIĆ: Kinzi nas je izdao, zamolio sam ga da pomogne, nije hteo!
Ove nedelje stigla je još jedna loša vest iz tabora Partizana. Amerikanac u redovima crno-belih, Tarens Kinzi završio je sezonu zbog povrede skočnog zgloba.
Trener srpskog šampiona, Duško Vujošević je na konferenciji za štampu pred meč sa Cedevitom prokomentarisao ovaj slučaj, s obzirom da se videlo da već duže vreme nešto ne štima na relaciji Kinzi-Vujošević.
- Rečeno mu je pomozi nam koliko možeš u ovim utakmicama. On to nije hteo i sam je odlučio da ode u SAD. Njegov menadžer se nama javio putem mejla i sada imamo strah da li će se uopšte vratiti. On se u jednom delu sezone dobro ponašao, borio se za tim, ali sada ne znamo šta da očekujemo. Igrač je insistirao da ode u SAD i čuje mišljenje svog lekara. On je menjao iskaze i raspoloženje i nismo mogli da ga sprečimo da ode. U Fenerbahčeu je, na primer, isto tako otišao pre kraja sezone i odlazio je tako kako je hteo.
- Njemu se najmanje kasnilo s platama, sve u zakonskim okvirima, to su znali i igrači i bez obzira na tešku situaciju mi smo uspevali da nađemo rešenje. Njegov menadžer nas je sve vreme pritiskao da ga isplatimo i sada kada smo to uradili Kinsi će napustiti klub. Ali, videćemo već. Ja sam čuo da je za SAD otišao sa svim stvarima, sa koferima. Ako se ne vrati u sredu, onda je to teška povreda ugovora - rekao je trener srpskog šampiona i otkrio da je postojala mogućnost produženja ugovora sa Amerikancem:
- Jednog trenutnka njegov menadžer je izrazio želju da Kinsi produži ugovor i za sledeću godinu, što je bilo pre mesec dana. Poslednji put kada sam razgovarao sa njim, on mi je rekao da bi ostao da trenira, ali da moram da ga razumem i da moram da ga puštam. Nisam želeo da ima popust u odnosu na ostale, posebno jer je poznato da je voleo da vrda, posebno u Fenerbahčeu, sa čime sam bio upoznat. Kažem, on je preko noći promenio mišljenje i želeo je da ode - rekao je Vujošević.
Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!
Takođe nas možete pratiti i na našem Tviter nalogu @TelegrafSport
(Telegraf.rs)
Video: Petrović: Među srpskim golmanima vlada sjajna atmosfera, jedni drugima smo podrška
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Cedomir
Sa stokom uvek komedija. Pa decko je pametan. Ne prima kintu a vi mu se igrate sa zdravljem i karijerom.
Podelite komentar
Doktor
Naravno kada mu ne dajes pare, a kupujes slike...verovatno ga je i Covic naterao da te izda...kako radis tako ti se i vraca, a tek ce...
Podelite komentar
Srbin
Ocekujem naslov KINZI U ZVEZDI..
Podelite komentar