Sevilja i dalje u borbi za Ligu šampiona! (VIDEO)

Fudbaleri Sevilje pobedili su na svom terenu ekipu Espanjola sa 4:1 u meču 32. kola španske Primere

• 0

Sevlija se i dalje nada mestu koje u vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona. Ekipa Unaija Emerija savladala je na svom terenu ekipu Espanjola sa 4:1 u meču 32. kola španske Primere.

Ovim trijumfom domaćin se učvrstio na petom mestu na tabeli nacionalnog šampionata i prišao četvrtoplasiranom Atletik Bilbau na samo tri boda.

Sevilja je od početka bila dominantna i potpuno zasluženo je slavila. Prednost domaćoj ekipi je doneo Stefan Mbija u 18. minutu, da bi Kevin Gameiro udvostručio vođstvo u finišu prvog poluvremena.

Nadu gostima da možda mogu da se vrate u meč je doneo Serhijo Garsija u 47. minutu iz penala, da bi Gamerio svojim drugim golom i Ivan Rakitić zapečatili sudbinu kluba iz Barselone.