Kad Mesi ovako otvori sezonu Barsa će da izdominira! (VIDEO)

Vispreni Argentinac postogao je dva gola na startu Primere i pokazao da je preboleo poraz i slabu igru u finalu Mundijala

• 1

Fudbaleri Barselone pobedili su u nedelju na Nou Kampu Elče sa 3:0 (1:0) u prvom kolu španske Primere.

Dvostruki strelac za katalonski klub bio je Lionel Mesi, u 40. i 63. minutu, dok se u listu strelaca upisao i 18 - godišnji Munir El Hadadi.

Prvi gol je bio majstorija. Pogledajte

Zanimljivo je da je Barselona dva gola postigla sa igračem manje, pošto je u finišu prvog poluvremena direktan crveni karton dobio Havijer Maskerano.

Pogledajte i drugi gol Mesija:

Pobedu kod kuće ostvarila je i Selta protiv Hetafea (3:1), dok je novajlija u ligi, Eibar, minimalnim rezultatom savladao Real Sosijedad.