PLAKANJE! Od ovih reakcija golmana se dugo nećete oporaviti! (VIDEO)

Pogledajte kada se na jednoj utakmici nađe nesrećnik među stativama koji greškama obeleži meč engleskog fudbala.

• 1

Dva bisera golmana na jednoj utakmici. To je previše za prosečnog fudbalskog zaljubljenika.

Meč engleske niže lige između Bat Sitija i Havanta obeležio je čuvar mreže prvoimenovanog tima. Prvo je glumio Manuela Nojera, golmana Nemačke, za kojeg su na prethodnom Svetskom prvenstvu mnogi govorili da je ekstra bek "pancera", pa primio pacerski gol, a drugi... Ne znamo šta je kod drugog glumio, ali će zbog toga da bude dupli predmet sprdnje.

Dakle, dva biser gola, prvi na 0:45 minuta ovog klipa, a drugi na 1:30 minuta. Što je mnogo, mnogo je. Za jednu utakmicu.

Njegovo ime da se ne zaboravi je: Džejson Melor.