Ljajićeva Roma bolja od Tomovićeve "viole", Juventus trijumfalno krenuo u odbranu titule! (VIDEO)

U prvom meču nove sezone Serije A "Stara Dama" savladala je Kijevo sa 1:0, dok je "rimska vučica" rezultatom 2:0 bila bolja od Fiorentine

• 0

Fudbaleri Juventusa pobedom su započeli odbranu titule u Seriji A, pošto su pobedili domaći Kjevo sa 1:0 (1:0).

Juventus nije blistao na otvaranju sezone, a jedini gol na meču delo je defanzivca domaćih Biragija, koji je u 7. minutu loptu smestio u svoju mrežu.

U derbiju kola, fudbaleri Rome su bili bolji od Fiorentine. "Rimska vučica" je na svom terenu savladala "violu"  rezultatom 2:0.

Prvi pogodak za domaći tim postigao je Najgolan u 28. minutu, dok je konačan rezultat postavio Žervinjo u nadoknadi vremena. Srpski reprezentativac, Adem Ljajić odigrao je poslednjih 15 minuta, dok je Nenad Tomović na terenu proveo ceo meč.