Izvuče Milan nekako bod, među strelcima i Tores! (VIDEO)

"Rosoneri" su gubili 0:2, ali su uspeli da izjednače rezultat protiv Empolija

• 0

Jedva je Milan izvukao bod na gostovanju Empoliju u utakmici vanrednog, četvrtog gola Serije A - 2:2.

Domaći su vodili 2:0 zahvaljujući odličnoj igri  u prvom delu igre, pogotovo u prvih 20 minuta.

Prvo je pogodio Toneli u 13, a potom i Pućireli u 21. minutu.

Međutim, u finišu prvog poluvremena, španski napadač koji je u redove "rosonera" došao iz Čelsija, Fernando Tores, postigao je svoj prvi gol i vratio Milan u igru.

Empoli je u nastavku ponovo bio opasan, ali je propustio par šansi, što je na kraju kaznio Keisuke Honda u 58. minutu posle solo akcije.

Mogao je Milan do pobede da je Menez bio malo precizniji - pogodio je prečku nakon što mu je Tores namestio loptu za ubojit šut.

Interesantno, kapiten Empolija Valdfiori je uspeo da za svega minut zaradi dva žuta kartona, ali se domaća ekipa odbranila sa desetoricom od 86. minuta.