Nemci prekinuli rekordan niz Španaca, Mesi i Ronaldo nisu oduševili Old Traford! (VIDEO)

Čak 15 prijateljskih utakmica odigrano je širom Evrope *U okršajima večeri Portugalija je savladala Argentinu sa 1:0, Nemačka je slavila protiv Španije istim rezultatom

• 0

Nemačka je u Vigu slavila golom Tonija Krosa u završnici susreta i nanela Španiji prvi poraz na domaćem terenu posle rekordne 34 utakmice zaredom.

Engleska je u "vatrenom" ostrvskom derbiju kao gost slavila protiv Škotske (3:1), dok je Portugalija u Mančšteru pobedila Argentinu sa 1:0, a pobedonosni pogodak postigao je Gueriero u 91. minutu utakmice.

Najbolji fudbaleri današnjice Kristijano Ronaldo i Lionel Mesi odigrali su na Old Trafordu samo po poluvreme. Ispod tabele sa rezultatima možete pogledati učinak Ronalda i Mesija na ovom meču.

Italija je u Ðenovi pobedila Albaniju sa 1:0 u meču kojeg su obeležili incidentni gostujući navijači koji su u tri navrata prekidali igru uletajući na teren, Rumunija je kod kuće nadigrala Dansku (2:0), dok je Brazil slavio u Beču protiv domaćina Austrije (2:1) postigavši šestu pobedu zaredom otkako je ekipu ponovo preuzeo Karlos Dunga.

Škotska - Engleska 1:3

Pogledajte i najzanimljivije poteze Ronalda i Mesija na meču koji je odigran na Old Trafordu.

Obojica selektora, Portugalije i Argentine, na poluvremenu su odlučili da zamene svoje najbolje fudbalere, pa je ono što smo videli u prvih 45 minuta sve od duela Ronalda i Mesija.

Ono što je Ronaldo uradio jednom fudbaleru Argentine, mnogo je bolelo. Portugalac je defanzivca Argentine pogodio u nezgodno mesto, a zbog tog poteza mu se izvinuo.

Najbolja prilika za Mesija! Omaleni Argentinac je šutirao preko gola iz slobodnog udarca sa

Prvi pokušaj Portugalca! Ronaldo je promešao odbranu Argentine, ali je udarac završio pored gola.

Mesi ponovo u prvom planu, ali ovog puta zbog proklizavanja na travi Old Traforda.

Argentinski majstor prvi na delu! Mesi je krenuo u siloviti prodor uz desnu aut liniju, dobro je kombinovao sa jednim saigračem, ali nije uspeo da postigne gol iz mrtvog ugla.

Ronaldo i mesi zatim su se rukovali i pre početak meča.

Dvojica fudbalera pozdravila su se prijateljski u tunelu pred izlazak na teren.