Roma u nadoknadi doživela šok u Moskvi! Portove igrarije u Belorusiji! (VIDEO)

U prvim mečevima petog kola Lige šampiona, Roma i CSKA odigrali su nerešeno, dok je Porto ubedljivo slavio protiv BATE-a

• 0

Roma je u Moskvi imala tri boda u džepu, sve do trećeg minuta nadoknade, ali je onda Vladimir Berezucki uspeo da savlada De Santisa i da donese bod CSKA i tako još više uvede neizvenost u grupi E. Sada rimska vučica i ruski klub imaju tri boda više od Mančester Sitija, koji večeras dočekuje Bajern Minhen.

Pogodak za klub iz italijanske prestnoice. na sjajan način iz slobodnog udarca postigao je Frančesko Toti (ovim pogotkom Toti je srušio svoj rekord kao najstariji strelac u Ligi šampiona)u finišu prvog poluvremena. Za Romu je 87 minuta i to veoma dobro odigrao Adem Ljajić, dok je Zoran Tošić u dresu CSKA proveo poslednjih deset minuta na terenu.

Fudbaleri Porta zabeležili su još jednu pobedu u Ligi šampiona i tako se približili osvajnju čelne pozicije u grupi H. Portugalski tim je slavio na gostujućem terenu protiv BATE Borisova rezultatom 3:0, pogotcima Erere, Džeksona Martineza, Kristijan Teljo.

Porto je od samog starta bio mnogo bolji i potpuno zasluženo pobedio. Za beloruski tim, Filip Mladenović i Nemanja Tubić odigrali su celu utakmicu.