I to se desilo: Ronaldo nije dao gol, Real jeste 4! Kasiljas odbranio penal za plasman u finale (VIDEO)

Madriđani bez većih problema izašli na kraj sa meksičkim Kruz Azulom - 4:0

• 0

Šampion Evrope je u finalu klupskog Svetskog prvenstva! Bez većih problema, reklo bi se sa pola gasa, Real iz Madrida je savladao meksičkog predstavnika Kruz Azul rezultatom 4:0 (2:0) i čeka boljeg iz duela San Lorenco - Oukland Siti.

Sve je već bilo jasno nakon prvih 45 minuta kada su Serhio Ramos i Karim Benzema bili precizni, a pogotovo kada je Kasiljas odbranio penal Toradu u 40. minutu. Možda je i pravda umešala prste prilikom izvođenja tog jedanaesterca jer se činilo da Serhio Ramos nije načinio faul.

Jeste da nije dao gol na ovom meču, ali je zato Kristijano Ronaldo bio dvostruki asistent u drugom poluvremenu. Najpre Bejlu u 50. minutu, a potom Isku 20 minuta kasnije. Mada, ne možemo, a da ne pomenemo, da je Isko prilikom postizanja gola nanizao dvojicu defanzivaca meksičkog tima.